Finalizacja projektu odnowienia drogi gminnej w miejscowości Kąty w gminie Łanięta

Finalizacja projektu odnowienia drogi gminnej w miejscowości Kąty w gminie Łanięta

Gmina Łanięta ma powody do radości, ponieważ prace nad przebudową kolejnej drogi dobiegły końca! Mieszkańcy miejscowości Kąty mogą teraz korzystać z odnowionej drogi gminnej, która zapewnia im bezpieczeństwo i komfort podróżowania. Wójt Gminy Łanięta, Tomasz Szczęsny, podkreśla znaczenie tego osiągnięcia.

Urząd Gminy Łanięta jest dumny z ogłoszenia finalizacji projektu przebudowy drogi gminnej o numerze 102279E, położonej w miejscowości Kąty. Jak zauważa Wójt Tomasz Szczęsny, inwestycje w infrastrukturę drogową są kluczowe dla dobrobytu społeczności lokalnej.

„Inwestycje w odnowienie nawierzchni dróg to nie tylko kwestia poprawy komfortu jazdy” – mówi Wójt Szczęsny. „To przede wszystkim troska o zdrowie i życie naszych mieszkańców oraz wszystkich osób, które z tych dróg korzystają. Pragniemy wyrazić wdzięczność Przedsiębiorstwu Robót Drogowych Kutno za ich profesjonalizm, zaangażowanie i wysoką jakość wykonanych prac”.

Ważność tej inwestycji podkreśla także Paweł Kinasiewicz, radny Rady Gminy Łanięta. W jego opinii droga w Kątach wymagała odnowienia, a jej przebudowa przyczyniła się nie tylko do poprawy stanu infrastruktury drogowej, ale także zwiększyła bezpieczeństwo mieszkańców. „Jestem niezmiernie zadowolony z efektów tych prac, które przyczyniają się do komfortowego podróżowania i lepszego funkcjonowania naszej społeczności lokalnej” – dodaje radny Kinasiewicz.