Potrzebna jest Twoja pomoc! Oddaj głos na projekt "Adaptacja budynków po byłej stacji PKP w Obrowie" w konkursie Serwisu Samorządowego PAP

Potrzebna jest Twoja pomoc! Oddaj głos na projekt "Adaptacja budynków po byłej stacji PKP w Obrowie" w konkursie Serwisu Samorządowego PAP

Gmina Obrowo apeluje do internautów, aby udzielili swojego poparcia dla projektu pod nazwą „Adaptacja budynków po byłej stacji PKP w miejscowości Obrowo”. Ta inwestycja została zgłoszona do rywalizacji w konkursie organizowanym przez Serwis Samorządowy PAP.

Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej wartościowej inwestycji samorządowej, która otrzymała wsparcie z Funduszy Europejskich. Konkurs ten stanowi część większego przedsięwzięcia pod tytułem „20 lat w Unii Europejskiej. Parlament Europejski a życie Polaków”. Wśród wielu zgłoszonych do konkursu projektów, znalazł się również omawiany tutaj projekt z gminy Obrowo.

Remont i adaptacja budynków po dawnej stacji PKP przyniosły znaczącą poprawę jakości życia mieszkańców Obrowa. Całkowity koszt tych prac wyniósł 761 tysięcy złotych. Obecnie, pomieszczenia po odnowieniu służą nowym, społecznym celom.

W zaadaptowanym budynku znajdują się biura pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – psychologa, pedagoga i terapeuty uzależnień. Ci specjaliści codziennie pracują z dziećmi, młodzieżą oraz ich rodzicami, świadcząc niezbędną pomoc i wsparcie.